Strikkepakke Lue enkel i angoragarn

kr270.00

Strikkepakke med lue. Strikkes vakkert og enkelt med vårt angoragarn. Lua er tilgjengelig i alle våre naturlige farger, og kommer helt ubehandlet fra våre kaniner.

Beskrivelse

Strikkepakke med lue. Strikkes vakkert og enkelt med vårt angoragarn. Lua er tilgjengelig i alle våre naturlige farger, og kommer helt ubehandlet fra våre kaniner.

Garnet i pakken er 100% norskprodusert angoragarn i naturlig farge. Ubehandlet angoraull fra våre egne kaniner, blandet med  ull fra norske sauer (lam), og norske alpakkaer, spunnet av Listagarn AS. Angoraen gjør garnet varmt og mykt, mens merinoen sørger for god spenst og brukervennlighet. Kombinerer man disse to, får man det beste fra begge verdener. Alpakkaen er gjerne en mellomting mellom disse. Garnet er uvasket, uten tilsetninger, naturlig farge og er et rent naturprodukt. Garnet lukter godt  og er svært behagelig og brukervennlig. Da garnet er så mykt, vil det normalt ikke klø. Siden det er helt ubehandlet, er det også svært allergivennlig. Alt dette gjør denne pakken til en god investering.

50% norsk angora 25% norsk alpakka og 25% norsk kvit sau (lammeull)

Lua er spesielt enkel å strikke.

I pakken følger 45 gram unikt garn, samt strikkeoppskrift.

Du trenger: Rundpinne 40 cm str. 4 og settpinner str. 4

Fraktfri vare!

Tilleggsinformasjon

Vekt 0.06 kg
Farge

Viltgrå, Viltbrun, Cafe Latte, Naturhvit

Omtaler

Det er ingen omtaler ennå.

Bli den første til å omtale “Strikkepakke Lue enkel i angoragarn”

Din e-postadresse vil ikke bli publisert. Obligatoriske felt er merket med *